Нова Каховка
C

» » Як пройшла чергова сесія Каховської районної ради

Як пройшла чергова сесія Каховської районної ради

Як пройшла чергова сесія Каховської районної ради

У четвер, 28 лютого, в районному будинку культури пройшла чергова сесія Каховської районної ради.

 

У різному, розглянули одне із наболілих питань у мешканців району - з приводу стоматологічних кабінетів у сільській місцевості.

 

Свою роботу припинив стоматологічний кабінет в селі Семенівка.

 

Як повідомив, директор центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Антоненко, стоматологічні кабінети не належать ні до первинної, ні до вторинної медицини. Вирішення цієї колізії - можливе створення ФОПу.

 

Загалом, порядок денний передбачав 37 питань. Від подано якому були прийняті звіти, заслухано керівників місцевих силових структур: начальника Каховського відділу поліції Олексія Войчека та очільника прокуратури Дмитра С‘єдіна.

 

Депутати затвердили районні програми розвитку культури і духовності, літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Також внесли зміни до галузевих програм: економічного, соціального та культурного розвитку району; підтримки малого та середнього підприємництва; поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів;  розвитку первинної медико – санітарної допомоги в Каховському районі та підтримки КНП «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»; розвиток освіти району; матеріального стимулювання окремих колективів та громадян району,  розвитку архівної справи.

 

Крім цього, на засідання  затверджено плани заходів щодо реалізації районної програми розвитку фізичної культури та спорту та інформатизації та порядки виплати щомісячних стипендій окремим категоріям громадян та надання пільг військовослужбовцям, які беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

 

Прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. З проектом змін до фінансового документу ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Єремейчук, наголосивши на тому, що зміни обумовлені необхідність розподілу додаткових ресурсів та міжбюджетних трансфертів.

 

Окрім цього затверджені звіти про роботу трьох комунальних установ, розглянуто ряд організаційних, земельних та майнових питань. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.