Нова Каховка
C

» » Суд встановлюватиме, чи порушують у Каховській ЦРЛ законодавство про працю

Суд встановлюватиме, чи порушують у Каховській ЦРЛ законодавство про працю

Суд встановлюватиме, чи порушують у Каховській ЦРЛ законодавство про працюЧи порушують у Каховській центральній районній лікарні законодавство про працю. Із цим питанням має розібратись суд. Адже, на думку Управління державної праці у Херсонській області, у ході реорганізації медичного закладу були допущені значні помилки. 

 

До Каховського міськрайонного суду Херсонської області 12 лютого надійшов адміністративний матеріал про притягнення голови комісії з реорганізації Каховської ЦРЛ до адміністративної відповідальності за Статтею 41 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

 

«Порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі, терміну надання посадовими особами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та фізичними особами - підприємцями працівникам, у тому числі колишнім, на їхню вимогу документів стосовно їх трудової діяльності на даному підприємстві, в установі, організації чи у фізичної особи - підприємця, необхідних для призначення пенсії (про стаж, заробітну плату тощо), визначеного Законом України "Про звернення громадян", або надання зазначених документів, що містять недостовірні дані, порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення, а також інші порушення вимог законодавства про працю», - стаття 41 ч.1 КУпАП. 

 

У разі встановлення судом порушення можливі санкції у вигляді накладення штрафу на посадових осіб від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Суддя Каховського міськрайонного суду вже розглянула матеріали, що надійшли від Головного управління держпраці у Херсонській області та повернула їх для дооформлення.

 

Причина у тому, що не долучено доказів на підтвердження того, що можливий порушникдійсно працює головою комісії з реорганізації Каховської ЦРЛ та не додані його функціональні обов'язки.

 

Тож, тепер управління держпраці має визначені судом терміни для усунення недоліків поданого позову, після чого справа зрештою буде розглянута судом.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.