Нова Каховка
C

» » Факти недобросовісної конкуренції!

Факти недобросовісної конкуренції!

Важливим напрямом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є належний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин.

 

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради звертає увагу на результати проведеної роботи групи з питань легалізації в нашому місті. Було виявлено факти економічної діяльності без державної реєстрації. З суб’єктом господарювання неодноразово була проведена інформаційна-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм чинного законодавства.

 

Незважаючи на проведення інформаційно–роз’яснювальної роботи, даний громадянин почав ще й активно агітувати громадян взагалі не сплачувати податки, називаючи себе громадським активістом, збирати однодумців та розповідати про преваги життя без документів і надавати консультації підприємцям: «Як захищати свої права! Все що стосується нелегітимності всіх офіційних органів, і як вийти з їхнього правового поля»

 

Окрім того суб’єкт, працюючи, але не оформлюючи легально себе і своїх працівників, ухиляючись від податків, отримує ще державні виплати.

 

Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки міста, також створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. 

 

В послідовності було здійснено контрольний захід, який відбувся на початку лютого 2019 року, взяли участь інспектора Головного управління Держпраці у Херсонській обл.., Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, АРК та м. Севастополі та представники виконавчого комітету Новокаховської міської ради, в ході якого і був зафіксований факт здійснення господарської діяльності без державної реєстрації в порядку встановленому законом.

 

За дане порушення суб’єкт господарювання понесе відповідальність у вигляді значних фінансових санкції згідно чинного законодавства. 

Факти недобросовісної конкуренції!


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.