Нова Каховка
C

» » Новокаховського підприємця оштрафували на мільйон гривень за неоформлених працівників

Новокаховського підприємця оштрафували на мільйон гривень за неоформлених працівників

Новокаховського підприємця оштрафували на мільйон гривень за неоформлених працівниківГоловний держінспектор відділу з питань додержання законодавства про працю Головного управління Держпраці у Херсонській області під час інспекційного відвідування в грудні минулого року встановив, що підприємець, який надає послуги з громадського харчування, використовував найману працю 9 працівників без укладення трудового договору. За порушення трудового законодавства роботодавцю доведеться сплатити штраф у розмірі 111 тис. 690 грн. за кожного неоформленого працівника.


Також за результатами проведеної роботи робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення до Головного управління Держпраці у було надіслано листи більше ніж про 30 порушників, у яких було виявлено факти використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин між роботодавцем та працівниками.


Головний інспектор облуправління Держпраці нагадує: із зростанням з 1 січня 2019 року мінімальної заробітної плати (до 4 173 гривень) зростуть і штрафні санкції у розмірі – 125 190 грн. за одного неоформленого працівника.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.