Нова Каховка
C

» » Новокаховчанка Анастасія Павлова виборола срібну медаль на Кубку України зі стрільби з лука

Новокаховчанка Анастасія Павлова виборола срібну медаль на Кубку України зі стрільби з лука Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих пройшов 22-26 листопада у Львові, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України.

У змаганнях взяли участь 136 спортсменів з 10 областей України та Києва. Серед них була і новокаховчанка, світова рекордсменка Анастасія Павлова (тренер – Владіслав Павлов).

В особистій першості в стрільбі з класичного лука серед жінок Анастасія посіла 2-е місце. У фіналі вона в запеклій боротьбі з рахунком 5:6 програла харків'янці Катерині Дубровіній.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.