Нова Каховка
C

» » У Бериславі запрацює Громадський бюджет

У Бериславі запрацює Громадський бюджет

У Бериславі запрацює Громадський бюджетНа нещодавній сесії депутати міської ради вирішили, що у Бериславі має запрацювати бюджет участі.

 

Ця програма розрахована на два роки – 2019 та 2020.

 

Метою Програми є створення та запровадження ефективної системи взаємодії влади та громадськості в бюджетному процесі для задоволення потреб мешканців Берислава.

 

Максимальний обсяг коштів на реалізацію одного проекту не повинен перевищувати 100 тис.грн. А кошти будуть брати із міського бюджету. Самі ж проекти мають тривати не більше року і бути спрямованими не на отримання комерційної вигоди, а сприяти розвитку громади.

 

Опрацьовувати заявки буде спеціально створена координаційна рада.

 

Обирати проект, на який виділять кошти, буде громада шляхом голосування. Причому, підтримати проект, що сподобався, можна буде двома способами: заповнити онлайн-форму та віддати свій голос особисто у спеціальному пункті.

 

Ідеї-переможці будуть включені до проекту Програми соціально-економічного розвитку та проекту міського бюджету на поточний рік.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.