Нова Каховка
C

» » Нова Каховка та Дрогобич стали побратимами

Нова Каховка та Дрогобич стали побратимами

Нова Каховка та Дрогобич стали побратимами

28 вересня відбулася урочиста подія – підписання Угоди про співпрацю в економічній, науково-технічній та культурно-гуманітарній сфері між містами Нова Каховка та Дрогобич – другим містом по населенню та значимості у Львівській області, повідомляє ХОДА.

 

На цю урочисту подію у міському Палаці культури зібралися представники громадськості, трудових колективів та установ Нової Каховки. В залі також була присутня делегація з міста Дрогобича на чолі з мером міста Тарасом Кучмою.

 

Перед процедурою підписання угоди до присутніх в залі звернувся міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко: «Я вважаю за необхідне не чекати, поки хтось і звідкілясь прийде до нас і наведе лад і дасть спокій нашій землі, а самим робити рішучі крокі. Однією з ниток, що повинні зшивати докупи всі частини України, є народна дипломатія. І приклад цього я побачив у наших сусідів в Каховці, яка встановила такі стосунки з містом Трускавець. Тому й вирішив звернутися до мера Дрогобича Тараса Кучми з пропозицією про укладання побратимських стосунків між нашими містами і нашими людьми. У нас вже є міста – побратими у Франції та Грузії. Тепер буде і в Україні».

 

Нова Каховка та Дрогобич стали побратимами

Зі свого боку міський голова Дрогобича Тарас Кучма відмітив, що у його міста є місто-побратим в США, три міста в Польщі, одне в Словаччині. А ось про Україну – якось і забули: «Але цю помилку сьогодні виправимо. Разом ми зможемо відстояти нашу незалежність, довести всім у світі, що Україна може жити як єдина незалежна унітарна держава. Бо у всіх в нас єдина ціль – мир нашому народу і створення гідних умов для життя всіх наших людей. Без різниці, де вони живуть на Заході, чи на Півдні».

Нова Каховка та Дрогобич стали побратимами

Ініціатор єднання двох міст Західної і Південної України – депутат обласної ради Віктор Помазнюк – пригадав розмову, з якої почався шлях двох міст назустріч: «Під час цієї розмови Володимир Коваленко сказав - «Нам потрібно зшивати країну». Своє ставлення до сьогоднішньої події я висловив у зверненні до міських голів та депутатів обох міст. Ця подія важлива для Нової Каховки і Дрогобича. І надважлива – для всієї України. Сьогодні Південь і Захід України стали на крок ближчими один до одного. З цим я нас всіх вітаю».

 

Після підписання Угоди майстри мистецтва Нової Каховки дали великий святковий концерт.

Нова Каховка та Дрогобич стали побратимами
Нова Каховка та Дрогобич стали побратимами

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.