Нова Каховка
C

» » На Херсоншині виявлено 1600 трудових нелегалів

На Херсоншині виявлено 1600 трудових нелегалів

З початку року спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у складі міжвідомчих робочих груп з легалізації найманої праці  встановили 1600 осіб, які працювали без належного оформлення трудових відносин та сплати податків. Внаслідок вжитих заходів до бюджету надійшло 1637,2 тис. гривень.

 

До державної реєстрації залучено 1152 фізичні особи, сума сплачених податків складає 712 тис. гривень. Також, 52 громадянина зареєструвалися приватними підприємцями у сфері пасажирських перевезень.

 

Нагадаємо: з 01 січня 2018 року розмір мінімальної заробітної плати становить 3723 гривні. Мінімальна заробітна плата - це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт), що є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.