Нова Каховка
C

» » Голова ОТГ на Каховщині запитує у сільчан, які дороги ремонтувати

Голова ОТГ на Каховщині запитує у сільчан, які дороги ремонтувати

Голова ОТГ на Каховщині запитує у сільчан, які дороги ремонтуватиСхоже, голова Роздольненської об’єднаної територіальної громади щонайменше може «потрапити у історію» як чиновник, який не просто веде справами по новому, а й навіть радиться із своїми односельцями.

 

Так, голова Роздольненської ОТГ, що на Каховщині, Вегандз Мясникян проводить опитування в мережі серед мешканців. Питання злободенне – ремонт доріг. Зокрема, очільник цікавиться, які ділянки треба внести в «чорний список» громади.

 

Та навіть більше, у селі Чорноморівка, що у складі громади, вже розпочато ремонтні роботи дорожнього покриття. Розпочали із найпопулярніших середе мешканців вулиць. Зокрема, відремонтували дорогу, якою добирають до садочку дітлахи з батьками, їздить шкільний автобус.

Голова ОТГ на Каховщині запитує у сільчан, які дороги ремонтуватиГолова ОТГ на Каховщині запитує у сільчан, які дороги ремонтувати


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.