Нова Каховка
C

» » Рівень забрудненості Дніпра жителі Херсонщини можуть перевірити за допомогою інтерактивної карти

Рівень забрудненості Дніпра жителі Херсонщини можуть перевірити за допомогою інтерактивної карти

Рівень забрудненості Дніпра жителі Херсонщини можуть перевірити за допомогою інтерактивної картиПеревірити рівень забрудненості українських річок, зокрема Дніпра в районі Херсона, Каховки та Нової Каховки, тепер можна за допомогою онлайн-ресурсу «Чиста вода». Це інтерактивна карта, створена на основі відкритих даних Державного агентства водних ресурсів про якість поверхневих вод. Про це нещодавно повідомило Міністерство екології та природних ресурсів.  

 

«Чиста вода» з’явилася  за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування у межах проекту USAID/UK aid «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах»/ TAPAS.

 

На карті ‒ понад 400 пунктів контролю річкової води. Користувачі можуть переглянути до 16 параметрів забруднення, а також з’ясувати, як його рівень змінювався протягом п’яти років.

 

Карта забрудненості українських річок – спільний проект Державного агентства водних ресурсів та Агенції журналістики даних.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.