Нова Каховка
C

» » Гройсман хоче, щоб міській голова Нової Каховки залишився працювати

Гройсман хоче, щоб міській голова Нової Каховки залишився працювати

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив сподівання, що всі керівники місцевого самоврядування в Україні залишаться на наступний термін. Прем’єр впевнений, що "ті, хто працює довго, може забезпечити сталість і стабільність роботи".

 

Про це він заявив під час ХІV Українського муніципального  форуму, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

 

"У 2020 році будуть чергові вибори місцевого самоврядування. Я хотів би, щоб кожен отримав мандат на новий термін. Тому що ті, хто працює довго, може забезпечити сталість і стабільність роботи", – зазначив прем’єр.

 

Міській голова Нової Каховки Володимир Коваленко теж був у складі делегації Херсонщині на цьому форумі. Нам достовірно не відомо чи зустрічався особисто прем'єр – міністр з очільником міста, але ми впевнені, що Володимиру Коваленку сподобався цей вислів.

 

Напевно, це той самий випадок, коли краще мовчати, ніж говорити.  За час «довгої і стабільної роботи» новокаховського міського голови місто з впевненого першого місця по соціально-економічному розвитку у Херсонській області відкотилось на останнє.

 

Нагадаємо, що Володимир Коваленко беззмінний голова міста з 2006 року. Цікавий факт, що жодний інвестор так і не прийшов до Нової Каховки за час його перебування на посаді. Хоча за той же проміжок часу у сусідній Каховці побудовано безліч підприємств.

 

Можна собі уявіть що станеться з містом якщо Володимир Коваленко і надалі так же «довго і стабільно» буде керувати містом.

 

Ми пропонуємо нашим читачам висловитись «А як ви вважаєте чи буде покращення і розвиток Нової Каховці, якщо Володимир Коваленко і надалі залишиться керувати містом після 2020 року?»

Володимир Коваленко міській голова 2020?
А як ви вважаєте чи буде покращення і розвиток Нової Каховці якщо Володимир Коваленко і надалі залишиться керувати містом після 2020 року?
Всего проголосовало: 230

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.