Нова Каховка
C

» » Фільм про Нову Каховку презентують на День Конституції

Фільм про Нову Каховку презентують на День Конституції

Фільм про Нову Каховку презентують на День Конституції

Прем’єру документальної стрічки, замовленої ще до 65-річного ювілею Нової Каховки, заплановали на 28 червня у міському палаці культури. Водночас, як повідомили деякі херсонські онлайн-медіа, правоохоронці розпочали перевірку бюджетних витрат на виробництво фільму. За оприлюдненою ними інформацією, на це було витрачено 251,7 тисячі гривень. Відповідно до укладеного зі студією договору, вона повинна була здати стрічку до кінця 2017 року, чого так і не сталося.

 

— Студія виконала свою роботу, нам усе сподобалося. Ми лише попросили їх включити до стрічки весь цикл річних міських заходів: зняти Водохреща, Новий рік і заходи в оновленому палаці культури. Тож знімальна група ще двічі додатково до нас приїжджала і безоплатно все зробила. Нині фільм повністю готовий, копія його у нас є, прем’єра вже призначена на 28 червня. Вона відбудеться у палаці культури. Ми влаштуємо кілька переглядів, обов’язково запросимо першобудівників, старожилів і авторів, — прокоментувала начальник відділу культури і туризму міськради Наталія Зарудна.

 

За її словами, на зйомки фільму було витрачено 198 тис. грн. Ще 53 тис. грн. пішло на підготовку і монтаж чорно-білого хронікального фільму. «Основна стрічка триває годину. Вона містить дуже цікаві кадри хроніки. Цю хроніку було також окремо змонтовано, і прем’єру цієї частини ми плануємо влаштувати напередодні 9 Травня, покажемо її нашим ветеранам. Там є дуже цікаві кадри керівництва і будівництва Каховської ГЕС, унікальні зйомки, знайдені в архівах. Глядачі їх побачать вперше, — додала Наталія Зарудна. — Що ж стосується перевірки правоохоронців, то це для нас уже звична справа. Ми ж робимо дуже добру справу для нашого міста».

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.