Нова Каховка
C

» » На Місяці знайшли достатньо води для колонізації

На Місяці знайшли достатньо води для колонізації

Вчені з Інституту космічних досліджень в Боулдері (штат Колорадо, США) з'ясували, що вода є на всій поверхні Місяця, а не обмежується полярними регіонами. Про це повідомляє НАСА з посиланням на дослідження, опубліковане в Nature Geoscience.

 

Такі висновки вчені зробили, проаналізувавши дані двох орбітальних зондів. У НАСА вважають, що ці результати допоможуть зрозуміти, чи можна використовувати воду на Місяці як ресурс. Якщо вона легкодоступна, то в майбутньому її можна використовувати як питну, а також виділяти з неї кисень.

 

«Як з'ясувалося, неважливо, в який час доби і на яку ділянку Місяця ми дивимося, сигнатура води завжди присутня, вода є на всій поверхні земного супутника, і її наявність не залежить від складу місячної породи», - пояснив співавтор дослідження Джошуа Бандфілд.

 

Результати дослідження вчених з Боулдер суперечать раніше отриманим даним, що вода знаходиться в основному на полярних широтах Місяця, а її сигнатура слабшає протягом місячного дня (29,5 земних діб), уточнили в НАСА.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.