Нова Каховка
C

» » Учитель із Каховщини став призером обласного етапу на конкурсі «Вчитель року»

Учитель із Каховщини став призером обласного етапу на конкурсі «Вчитель року»

Учитель із Каховщини став призером обласного етапу на конкурсі «Вчитель року»

12-14 лютого на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся фінальний етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» у номінації «Німецька мова».

 

Свою педагогічну майстерність, професійні вміння і творчі здобутки на фінальному етапі конкурсу представляв Роман Діденко, учитель німецької мови Чорноморівської ЗОШ, переможець районного конкурсу в номінації «Німецька мова».

 

Напруженими були конкурсні дні для Романа Володимировича, але він виступив гідно і став призером, посівши ІІ місце в обласному етапі конкурсу.

 

Роман Діденко показав широкий спектр методів і педагогічних прийомів, форм, засобів, що дозволило розкрити його неповторний  педагогічний талант.

 

Журі обласного конкурсу відзначило конкурсанта за високий фаховий та професійний рівень, високу педагогічну ерудицію, ґрунтовні знання з предмету, досконалу методику його викладання, уміння налагоджувати контакт з дітьми, спрямовувати їхню діяльність на практичне засвоєння програмового матеріалу.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.