Нова Каховка
C

» » У Каховці на пам’ятки культури та архітектури не виділяють жодної копійки

У Каховці на пам’ятки культури та архітектури не виділяють жодної копійки

У Каховці на пам’ятки культури та архітектури не виділяють жодної копійки

 

Руйнування монумента «Легендарна Тачанка», занедбаний стан стели на братській могилі жертв нацизму часів Другої світової війни. Так уже не перший рік ставляться до пам’яток історії і архітектури у Каховці.

 

— Жодної копійки з року в рік не виділяється на відновлення і утримання в належному стані об’єктів нашої культурної спадщини. Мова стосується не лише «Тачанки», а й арки ХІХ століття на вулиці Великій Куликовській та багатьох інших, — звернув увагу депутат міськради від «Самопомочі» Олександр Глущенко.

 

У Каховці на пам’ятки культури та архітектури не виділяють жодної копійки

 

За словами міського голови Андрія Дяченка, кошти на це можна було б виділити з міського бюджету, якби народні обранці більш відповідально ставилися до його наповнення.

 

«Не перший рік самі депутати відмовляються затверджувати ставки податку на нерухомість, що є одним із джерел надходження коштів до бюджету громади. Ось і відповідь на питання», — зазначив він.

 

У свою чергу начальник відділу культури міськради Яна Вознесенська нагадала, що її структурний підрозділ займається не збереженням, а обліком пам’яток.

 

«У Каховці їх зараз налічується 36. І в першу чергу вони потребують оновлення паспортів, адже всі зроблені у 1970—1980-ті роки і не відповідають вимогам сьогодення. Зрештою, вони перебувають у такому стані, що ми дуже боїмося, аби вони просто не розсипалися, — констатує вона. — Власне ж щодо збереження пам’яток культури ми готуємо окрему програму, яку плануємо винести на розгляд міської ради орієнтовно в лютому 2018 року».

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.