Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці обговорювали проект створення Центру реконструкції козацької доби

У Новій Каховці обговорювали проект створення Центру реконструкції козацької доби

У Новій Каховці обговорювали проект створення Центру реконструкції козацької доби5 грудня в приміщені новокаховської міської ради за ініціативи ГО "АРР Таврійського об'єднання територіальних громад" відбувся круглий стіл щодо офіційного започаткування інвестиційного проекту "Остання Січ України" та створення на о. Козацький та територіях, які багато століть були ареною баталій між запорожцями та загарбниками, Центру реконструкції козацької доби. Про це у Фейсбуці повідомив голова  ГО "АРР ТОТГ" Павло Ярмій

 

У круглому столі  взяли участь більше 20 представників громадських організацій, НПП "Нижньодніпровський", сіл та селищ Бериславського району, органів місцевого самоврядування та державної влади і представників бізнесу.

 

Більше 2 годин вони розглядали необхідність та потенційну можливість роботи в проекті. Проект підтримали науковці, а це означає, що перший крок зроблено. Більше 10 представників регіональної спільноти підписали меморандум щодо підтримки проекту та бажання активно брати участь в ньому.

У Новій Каховці обговорювали проект створення Центру реконструкції козацької доби


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.