Нова Каховка
C

» » Петро Порошенко впевнений, що швидкісний інтернет сприятиме впровадженню медичної реформи на селі

Петро Порошенко впевнений, що швидкісний інтернет сприятиме впровадженню медичної реформи на селі

Президент Петро Порошенко на шостому засіданні Ради регіонального розвитку наголосив, що розвиток інформаційно-комунікаційних технологій у сільській місцевості є важливим аспектом медичної реформи. Десь це оптичних мереж, десь мобільний зв’язок 4-го покоління, десь інших технологій.

 

«Нагадаю, зараз проникнення широкосмугового Інтернету у село складає 4%. У 21 столітті. Я вважаю, що це – шалена дискримінація людей, які там мешкають, а це майже третина населення України», – зазначив він.

 

«Щоб розширити коло медичних послуг для селян і доповнити їх можливостями телемедицини, проведена і проголосована медична реформа, яка дає можливість доступу до висококваліфікованого лікаря та щоб знайти ці «платинові хвилини» і «золоті години» для того, щоб врятувати життя і здоров’я тих пацієнтів, які живуть на селі. Хочу наголосити, що цей швидкісний Інтернет згодиться не лише для амбулаторії, а й для школи, для бібліотеки, для задоволення інформаційних потреб селян», – підкреслив голова держави.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.