Нова Каховка
C

» » На Херсонщині 7 районів отримали нові шкільні автобуси

На Херсонщині 7 районів отримали нові шкільні автобуси

На Херсонщині 7 районів отримали нові шкільні автобусиУ п’ятницю  на центральній площі Херсона відбулася урочиста передача шкільних автобусів для районів області.

 

Шкільний транспорт отримали Бериславський - 2 автобуси,та по одному Верхньорогачицький, Великолепетиський, Каховський, Новотроїцький та Чаплинський райони.

 

Автобуси придбані відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827-р на засадах співфінансування –  70% державної субвенції і 30% за рахунок коштів місцевих бюджетів.

 

Парк шкільних автобусів Херсонщини уже складає 20 одиниці і сьогодні всі діти в області забезпечуються комфортним підвезенням до навчальних закладів.

 

Начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький подякував всім колегам, які приєдналися до цієї програми: «За цей рік ми забезпечили рекордну кількість – 20 нових шкільних автобусів. Всі діти повинні отримувати якісну освіту, незалежно від того, де вони живуть. Міські та сільські учні повинні вчитися в комфортних умовах».

 

Очільник області Андрій Гордєєв урочисто вручив ключі та техпаспорти від нових шкільних автобусів керівникам районів.

 

Даний автобус – це спеціалізований автобус для перевезення школярів різного віку Богдан 22412, виготовлений за спеціальним Державним стандартом України для шкільних автобусів. Виробником автобусів є Автоскладальний завод № 1 ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс», потужності якого розташовано у м. Луцьк. Автобус має 31 місце для сидіння (з водієм), автономну систему обігріву салону, система сигнального виклику з салону до водія та систему внутрішнього оповіщення, кожне пасажирське місце обладнане пасами безпеки, в наявності система блокування дверей під час руху автобусу.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.