Нова Каховка
C

» » В Бериславі триває реконструкція освітлення міста

В Бериславі триває реконструкція освітлення міста

Нещодавно працівники підрядної організації, яка виконує реконструкцію зовнішнього освітлення міста, завершили останні роботи на новому об’єкті. Цього разу, на відрізку між вулицями Різдвяна (колишня вул. К.Цеткін) та Захисників Вітчизни (колишня вул. Куйбишева) вони виконали повну реконструкцію мережі зовнішнього освітлення по вулиці Херсонська. Про це повідомив заступник міського голови Дмитро Шитіков.

"Влада Берислава продовжує програму реконструкції мереж зовнішнього освітлення вулиць. Вулиця, яка веде до педагогічного коледжу від вул. 1 Травня, тепер також підсвічена. В найближчих планах, ремонт електромережі та встановлення ліхтарів на вул. Одеській. Тут завжди людно, студенти коледжу часто повертаються з занять цими вулицями вже затемна. Освітлення буде додатковим кроком до забезпечення правопорядку та безпеки в місті", - каже заступник міського голови.

На цьому робота по реконструкції освітлення не завершується. Планів ще багато, запевняє влада Берислава.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.