Нова Каховка
C

» » У Каховці пройшов майстер-клас від Олександра Авраменка

У Каховці пройшов майстер-клас від Олександра Авраменка

У Каховці пройшов майстер-клас від Олександра Авраменка

Вчора, 12 грудня, в Каховці пройшов майстер-клас з культури мовлення із відомим мовознавцем, популярним ведучим «Сніданку з «1+1» Олександром Авраменком.

На захід були запрошені усі учителі української мови та літератури міста, учні-призери різноманітних змагань в галузі мовознавства, а також всі охочі до нових знань та небайдужі до рідної мови.

В простій та цікавій формі він навчив всіх присутніх впевнено та грамотно говорити українською. Розпочали бесіду із питань культури мовлення. Не обійшлось і без улюблених всіма наголосів, а також перекладів сталих словосполучень з російської на українську мову, де кожен з нас традиційно робить найбільше помилок. Межу було підведено невеличким, але надзвичайно ємним диктантом.

 У Каховці пройшов майстер-клас від Олександра Авраменка

Більш того, сам автор провів презентацію та підпис посібників «100 експрес-уроків української мови», а найактивніші учасники зустрічі отримали примірники в подарунок від самого Олександра.

Олександр Авраменко – доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ «КПІ», лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (1996), лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2008), багаторазовий переможець Національного конкурсу підручників з української мови й літератури 5-11 кл., автор серії навчальних посібників для підготовки до ЗНО й державної підсумкової атестації. Автор і ведучий експрес-уроків української мови в «Сніданку з «1+1».

Захід відбувся за підтримки фонду Ігоря Хомінця «Знай більше!».Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.