Нова Каховка
C

» » Рада прийняла закон, який сприяє розвитку місцевого самоврядування

Рада прийняла закон, який сприяє розвитку місцевого самоврядування

Верховна рада України  6 грудня прийняла закон, який сприяє розвитку місцевого самоврядування та підвищує престижність служби в органах місцевого самоврядування.

 

Як повідомляє Асоціація міст України, в новому законі відновлено виплати пенсій посадовим особам місцевого самоврядування (крім деяких пільговиків), у період служби в органах місцевого самоврядування пенсії, розмір яких перевищує 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачуються в розмірі 85 % призначеного розміру, але не менше 150 % прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.

 

Також закон передбачає, що органи місцевого самоврядування можуть проводити перевірки та складати протоколи про адмінправопорушення (у сферах праці та зайнятості) на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності.

 

В законі йдеться про те, що  органи місцевого самоврядування (міста) звільняються від сплати судового збору під час розгляду справ щодо вирішення питань соціального захисту населення.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.