Нова Каховка
C

» » Іван Вінник: Як Сергій Лещенко захищає російській капітал в Україні

Іван Вінник: Як Сергій Лещенко захищає російській капітал в Україні

Народний депутат України Іван Вінник у своєму блозі на Цензор.нет поділився думками щодо активності Сергія Лещенко на захист російського бізнесу в Україні.

 

Спеціально для Сергія Лещенко частину посту напишу російською. Бачу це йому ближче та матеріально приємніше, адже історія знає багато прикладів того, що РФ непогано платить за лобіювання своїх інтересів в Україні, наприклад, Янукович отримав 3 млрд. доларів за відмову від асоціації з ЄС.  

14 октября 2016 в эфире 112 канала господин Сергей Лещенко заявил об искусственном, дискриминационном ухудшении конкурентной среды для российских компаний и отдельных граждан РФ в Украине: «Тебя могут из санкционного списка исключить за определенные договоренности материального характера либо наоборот включить твоего конкурента, если у тебя, например, есть бизнес какой-либо и у тебя есть российский конкурент, то ты можешь взять и договориться, что его включат в санкционный список и получить для своего бизнеса в Украине преференции. Самая циничная вещь - это когда покупают активы, принадлежащие российским санкционным компаниям, украинские олигархи или коррупционеры за соответствующий откат, а потом говорят: "Или ты ее продаешь нам, или мы тебя включим в санкционный список».

 

ЧИТАЙТЕ: Справа Єфремова. Деякі висновки щодо ролі "Єврооптимістів"


Все це подавалося Лещенком так, ніби він викрив черговий корупційний гнійник. Але, як законодавець Лещенко прекрасно знає, що застосування санкцій врегульовано Законом України "Про санкції".


Згідно ч.2. ст. 5 цього Закону рішення щодо застосування санкцій приймається РНБО та в подальшому вводиться в дію Указом Президента. Згідно рішення РНБО від 02 вересня 2015 року, введеного в дію Указом Президента, санкції застосовані до широкого переліку фізичних та юридичних осіб РФ. 


Як законодавець Лещенко чудово знає, що згідно ч.7. ст. 5 згаданого Закону рішення про скасування санкцій приймається органом, що прийняв рішення про їх застосування, у разі якщо застосування санкцій привело до досягнення мети їх застосування. 

Так само Лещенку відомо, що РНБО не скасував (!) своїм рішенням санкції проти суб'єктів країни агресора, а навпаки, наразі готуються пропозиції щодо додаткового списку осіб та суб'єктів РФ з метою гармонізації економічно-фінансових та персональних санкцій України з санкціями, застосованими міжнародними партнерами України.


Лещенко приховує свій комерційно-корупційний лобізм на користь російських компаній через незграбне посилання на термін в 1 рік, який вказано в згадуваному рішенні РНБО. Але як представник вищого законодавчого органу країни Лещенку достеменно відомо, що в розумінні Закону згаданий термін визначає не дату скасування санкцій, а лише граничний термін, за спливом якого РНБО може переглянути своє рішення у разі, якщо застосування санкцій привело до досягнення мети їх застосування! 


Зрештою, Сергія можна зрозуміти, адже ремонт та подальше утримання елітної нерухомості в Києві потребує сталого позитивного операційного потоку, а ще, як кажуть, апетит зростає під час будь-якого споживання.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.