Нова Каховка
C

» » Автономне опалення в Каховці: бути чи ні?

Автономне опалення в Каховці: бути чи ні?

На останній позачерговій сесії Каховської міської ради рішення про виділення 145 тисяч гривень на розробку Схеми оптимізації теплопостачання не знайшло підтримки більшості.

З цього приводу висловився міський голова Каховки Андрій Дяченко на своїй сторінців мережі Фейсбук:

Автономне опалення в Каховці: бути чи ні?

В свою чергу, депутат облради від «Опозиційного блоку» Павло Філіпчук прокоментував це питання так: «Ми за те, щоби місто перейшло на автономне опалення. Але вже другий рік ми спостерігаємо конкретний приклад на житловому масиві «Светлово». Так, мешканці, що мали кошти, самостійно встановили собі автономне опалення, а інші? Процес йде й досі. Більш того, по «Светлово» завчасно було вирішено питання опалення в будівлях та приміщеннях бюджетних установ, школах, дитячих садках. В центральній частині міста це питання ще навіть не порушено. Хоча державних закладів та установ набагато більше. Щоби брати курс на автономне опалення, що ми, безумовно, підтримуємо, треба прояснити два конкретних аспекти.

Перше, підрахувати приблизні витрати переходу міста на центральне опалення. Друге, попередньо необхідно визначити кількість абонентів, що сьогодні обслуговуються центральним опаленням, тариф (що є нині), кількість заявок мешканці, які бажають перейти вже на автономне опалення. Якщо цього сезону вони отримають дозвіл, як зміниться тариф для тих, хто поки що лишиться на центральному опаленні? Чи буде місто виділяти певні дотації для незахищених верств населення? Чи ми лишимо цей тягар оплати на самих каховчан? А також необхідний перелік бюджетних установ, кількість тепла, що вони використовують, а, отже, і розрахунок кількості котелень, необхідних для їх обслуговування.

Як депутати можуть приймати рішення, коли всі ці питання ще й досі не опрацьовано комунальними підприємствами та відділом міського господарства? 145 тисяч гривень - не маленькі гроші. Ми маємо розуміти, хоча б приблизно, скільки бюджетних коштів треба буде виділити на все це. Потягне сьогодні наше місто такий перехід чи поки що ні?».

Тож, здається знову міський голова та депутатський корпус не змогли знайти спільної мови, хоча й мають схожі погляди на одне й те саме питання.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.