Нова Каховка
C

» » Каховські депутати закликають ввести мораторій на "драконівські" тарифи

Каховські депутати закликають ввести мораторій на "драконівські" тарифи

«Тільки що в Каховці на позачерговій сесії міської ради депутати проголосували за звернення від Радикальної партії Олега Ляшка та за звернення ВО "Батьківщина" до Верховної ради та Кабінету міністрів України щодо термінового введення мораторію на "драконівські" тарифи, прийняті 1 липня», - написав у Фейсбуці депутат Херсонської обласної ради від РПЛ Микола Ставицький. Він цитує текст звернення від РПЛ, яке підтримали двадцять депутатів Каховської міськради: 

Звернення Каховської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України

У країні спостерігається напружена соціально-економічна ситуація на фоні стрімкого зубожіння населення. Стрімка інфляція, скорочення робочих місць, аварійний стан житлово-комунальної сфери, неефективна політика уряду негативно впливають на якість життя громадян.

Збільшення розміру тарифів на житлово-комунальні послуги, газ, електрику призведе до різкого зниження рівня життя кожного громадянина. В свою чергу відсутність коштів у населення призведе до соціальної напруги.

Як представники місцевого самоврядування ми не можемо стояти осторонь актуальних проблем, які хвилюють людей.
Звертаючись до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, вимагаємо:
1.Впровадження мораторію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги до покращення соціально-економічної ситуації в країні і встановлення прозорого механізму ціноутворення.
2. Заборони нараховувати з 1 липня 2016 та стягувати з населення пеню за несвоєчасну сплату за комунальні послуги
4. Заборони постачальникам тепла, газа, електроенергії виставляти споживачам авансові рахунки за ненадані послуги
5. Ухвалення Постанови ВР №2597 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства”
6. Від Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг:
1) розкриття та оприлюднення методики розрахунків й обґрунтування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги (опалення, постачання гарячої води, електроенергія, водопостачання та водовідведення) .
2) негайного перерахунку ціни на газ для населення шляхом зміни формули розрахунку ціни (від прив’язки до європейських ринків до економічно обґрунтованої ціни на основі реальної собівартості видобутку) з метою подальшого зменшення комунальних тарифів.
3) відновлення пільгової норми споживання газу для населення та збільшення її до 2400 куб. м на опалювальний сезон.

Закликаємо Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України прислухатися до проблем людей на місцях і негайно врегулювати проблему із підвищенням тарифів!

 Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.