Нова Каховка
C

» » В Херсоні відкрилася фотовиставка до 100-річчя заповідника «Асканія-Нова»

В Херсоні відкрилася фотовиставка до 100-річчя заповідника «Асканія-Нова»

В Херсоні відкрилася фотовиставка до 100-річчя заповідника «Асканія-Нова»Цього року біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна відзначає своє 100-річчя. Пейзажі незайманих степів та представників дикої природи зафіксував фотокамерою директор заповідника Віктор Гавриленко, повідомляє пресслужба ХОДА.

Найближчі два тижні фотовиставка перебуватиме в будівлі Херсонської обласної державної адміністрації на другому поверсі. З роботами ознайомився т. в. о. голови облдержадміністрації Сергій Козир. Він відзначив важливість збереження заповідних територій на Херсонщині.
В Херсоні відкрилася фотовиставка до 100-річчя заповідника «Асканія-Нова»

Віктор Гавриленко робив фотознімки протягом останніх 5 років та назвав виставку символічно — «Збережена заповідна природа Асканійської оази».

 

Довідково: «Асканія-Нова» є природоохоронною науково-дослідною установою в системі Національної академії аграрних наук, яка забезпечує збереження найбільшої в Європі ділянки типчаково-ковилового степу. Територія заповідника «Асканія-Нова» сертифікована як еталон типчаково-ковилових степів планети, які підлягають збереженню і вивченню за програмою ЮНЕСКО «Людина і біосфера».


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.