Нова Каховка
C

» » Два золота і срібло: результати виступу новокаховських боксерів на чемпіонаті області

Два золота і срібло: результати виступу новокаховських боксерів на чемпіонаті області У чемпіонаті Херсонської області з боксу серед юніорів та молоді, який нещодавно відбувся в Херсоні, вдало виступили боксери Новокаховського ДЮСШ ФСТ «Україна», повідомляє міський відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

У ваговій категорії до 50 кг впевнено виборов перемогу учень гімназії Ілля Тоган. Добре підготовлений до змагань, він має усі шанси перемоги у чемпіонаті України, що відбудеться у березні в Кривому Розі.

Перше місце також виборов учень гімназії №2 Данило Чиньоний (вагова категорія вище 91 кг), виконавши норматив кандидата у майстри спорту України.

Іван Грицак (вагова категорія до 80 кг) у фіналі поступився у рівному двобої і посів друге місце.

Тренує спортсменів тренер міжнародного класу Артем Царіков.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.