Нова Каховка
C

» » 12 лютого вступає у свої права рік Білого Металевого Бика

12 лютого вступає у свої права рік Білого Металевого Бика

12 лютого вступає у свої права рік Білого Металевого Бика

На зміну року Білого Металевого Щура приходить знак Білого Металевого Бика, який триватиме від 12 лютого 2021 року до 30 січня 2022 року.

 

На відміну від підступного та хитрого щура, бик працьовитий і надійний, а значить 2021 рік принесе кожному з нас значні зміни.

 

Бик – символ консервативності, хазяйновитості та справедливості. За своєю природою це працьовита, цілеспрямована і спокійна тварина, яку важко збити з наміченого курсу. Він прагне до стабільності та фінансової незалежності.

 

Господар 2021 року недолюблює тих, хто займається пустопорожньою балаканиною і прихильний до наполегливих і працьовитих.

 

Ніхто не може пояснити походження і сенс знаків китайського гороскопу, або точно сказати чому їх назвали саме на честь Щура, Бика, Тигра, Кролика, Дракона, Змії, Коня, Кози (Вівці, Барана), Мавпи, Півня, Собаки і Свині. Але на Сході існує багато дуже цікавих легенд.

 

Найпопулярніша свідчить:

 

12 лютого вступає у свої права рік Білого Металевого Бика
Одного разу Будда запросив до себе на свято всіх тварин, які захочуть прийти (за іншими версіями, Будда запросив тварин в честь свого відходу з цього світу), і пообіцяв тим, хто прийде, висловити шану, наділити подарунком. Крім того, в знак честі і відмінності, кожне з них мало отримати на поточний рік, який надалі буде називатися тільки ім'ям однієї тварини. На поклик Будди відгукнулися тільки дванадцять тварин. Але щоб потрапити до Будди, потрібно було переплисти широку річку, і Будда запропонував влаштувати змагання, хто припливе першим - отримає перший рік, хто другим - другий і так далі.

 

Звичайно ж, першим приплив могутній Бик. Але коли він обтрушувався, щоб постати перед Буддою в належному вигляді, він струснув хвостом, і з хвоста, прямо до ніг Будди, злетів Щур! Він ще на тому березі причепився до Бика, а коли він приплив, боляче вкусв його за хвіст, щоб Бик кинув Щура до Будди! Так Щур став першим з дванадцяти тварин, а Бик тільки другим! Трохи - трохи відстав від Бика Тигр, якому дістався третій рік. З тих пір Бик і Тигр завжди змагаються один з одним!

 

Змагання між Биком і Тигром так захопили Будду, що він не розглянув, що за тварина приплила четвертою! Або Кіт, або Заєць або Кролик. За давністю років істину встановити неможливо, і у різних східних народів так і залишилося різночитання щодо господаря четвертого року. П'ятим був Дракон, шостою виявилася Змія, сьомий - Кінь. Тут по річці пішла смуга туману, і знову неясно, хто був восьмим - Коза або Вівця (а може бути, Баран).

 

Дев'ятою в черзі стала Мавпа. Чому прудка мавпа прийшла так пізно? Вона просто не хотіла ризикувати і уважно придивлялася, спостерігаючи за плавцями. Лише переконавшись у безпеці заходу, вона увійшла в воду.

 

Десятим прибіг Півень (а може бути, і Курка, хто їх, мокрих, розбере). Він затримався, тому, що довго і докладно розповідав своїй численній сім'ї, як вона повинна жити в його відсутність.

 

Одинадцятою пристрибала Собака. З ранку у неї була маса господарських справ, і, ледь з ними впоравшись, вона - розпалена - кинулася в воду. Кажуть, потім довго кашляла.

 

І, нарешті, останнім з'явився Кабан (за іншими джерелами, прислав замість себе Свиню). Він не дуже поспішав: не надто честолюбний, не надто вибагливий. Йому Будда подарував останній, але самий хороший рік: рік Кабана відрізняється достатком і спокоєм.

 

Ставши власником цілого року, тварина передала йому свої типові риси. Що ж стосується людини, то тепер, в залежності від того, в якому році вона народилася, можна було визначити її характер, долю. Народжена під одним з цих знаків людина придбала і типові риси тварини - її силу або слабкість, доброту або злобу, гордість або скромність.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.