Нова Каховка
C

» » Мер Нової Каховки представлятиме Україну на Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи

Мер Нової Каховки представлятиме Україну на Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи

Мер Нової Каховки представлятиме Україну на Конгресі місцевих і регіональних влад Ради ЄвропиНовокаховський міський голова Володимир Коваленко представлятиме Україну на Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи – він включений до складу української делегації, повідомляє Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України.

 

Про це йдеться в указі президента України від 10 лютого 2021 року № 54/2021. Володимир Коваленко зазначає, що його вперше включено до такої представницької делегації.


– Можливо, було враховане те, що я вже дванадцять років є членом правління Асоціації міст України, яка брала безпосередню участь у формуванні делегації, беру активну участь у її роботі, завжди висловлюю свою думку щодо усіх новацій у сфері регіональної політики, відстоюю інтереси місцевого самоврядування. До того ж Нова Каховка – один із лідерів з розвитку в багатьох рейтингах, – резюмує міський голова.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.