Нова Каховка
C

» » У село на Херсонщині підвели питну воду

У село на Херсонщині підвели питну воду

У село на Херсонщині підвели питну водуВ селі Бабине Верхньорогачицької ОТГ замінили водопровідну мережу та підвели питну воду до кожного будинку.

 

Жителі села Бабине Верхньорогачицької ОТГ Каховського району не мали можливості користуватися послугами питного водозабезпечення. Тому депутати Верхньорогачицької селищної ради від відповідного округу в листопаді минулого року звернулися до голови селищної ради Світлани Коротун з клопотанням про організацію та забезпечення проведення робіт по відновленню водопостачання. За дорученням голови КП «Водопровідно-каналізаційне господарство селища Верхній Рогачик» закупило 2,38 км пластикових труб та комплектуючий матеріал, повідомляє Верхньорогачицька селищна рада.

 

Після чого для відновлення водопостачання комунальники загорнули 1,3 км центрального водовідвіду до села. Потім проведено роботи по повній заміні водопровідної мережі на території села та підвід системи до кожного будинку.

У село на Херсонщині підвели питну воду

Роботи були виконанні протягом двох місяців. Тракторами і технікою Верхньорогачицькому ВКГ допомогли Олег Павлишин, Чистопільське сільське комунальне господарство та Ушкальське комунальне господарство. Новообрані депутати селищної ради Іван Тіховський та Наталя Чигінцева провели роботу по забезпеченню працюючої техніки паливно-мастильними матеріалами. Допомогу пальним надали Анатолій Гулак та Сергій Пічурін.

 

В результаті вдалось забезпечити водопостачанням 24 будинки, що дає змогу покращити соціально-побутові умови проживання у селі та сприятиме якісному та своєчасному  забезпеченню мешканців села питною водою.

У село на Херсонщині підвели питну воду


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.