Нова Каховка
C

» » Що буде зі шкільними автобусами в Каховському районі?

Що буде зі шкільними автобусами в Каховському районі?

Що буде зі шкільними автобусами в Каховському районі?Виправляти недоліки за попередниками сьогодні змушена Каховська районна рада. Адже, передача майна із власності району на баланс громад ще досі не завершена. Так, 13 шкільних автобусів замість того, аби здійснювати підвіз школярів у сільській місцевості, фактично простоюють. Чому сьогодні передача транспортних засобів викликала стільки запитань? 


Проблема передачі майна з власності району на баланс громад залишилась у спадок від Каховської райради попереднього скликання. Для прийняття відповідного рішення у жовтні чи листопаді 2020 року були і законні підстави, і кошти.


Нова ж Каховська районна рада мала 2 шляхи для розв’язання цієї проблеми. Здавалося б, найпростіший спосіб - прийняти автобуси на баланс нової ради, а вже потім роздати їх громадам. Звучить просто, однак цей процес завершися б напередодні закінчення шкільного навчального року.


Чому? Щоб здійснити будь-які зміни із власником автотранспортних засобів, необхідно провести процедуру перереєстрації у сервісному центрі МВС України. Новоутворена районна рада ще досі не має фінансування та навіть казначейство не може відкрити їм рахунок. Тож достеменно невідомо коли б нова рада змогла б вчинити такі дії.


«Я бачив, що таке рішення нас приведе в нікуди. Тому запропонував піти іншим шляхом. Ми передали всю комунальну установу «Районний центр обслуговування закладів освіти», на балансі якої знаходяться шкільні автобуси, до Зеленопідської громади, а вони вже приймуть відповідне рішення на сесії та передаватимуть автобуси до інших громад. Так, це означає, що Зеленопідська сільська рада бере на себе грошові витрати на реєстрацію. Чому вирішили передати саме до Зеленого Поду? Тому що, 6 автобусів з 12 використовує ця громада», - говорить голова Каховської районної ради Валерій Брусенський.


На 5-й черговій сесії Каховської районної ради 20 січня було прийнято рішення № 39 «Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Каховської районної ради І скликання від 23 грудня 2020 року № 23 «Про вихід зі складу засновника та передачу Зеленопідській сільській раді прав та обов’язків засновника об’єктів спільної власності територіальних громад Каховського району».

 

Засідання сесії Зеленопідської сільради має відбутись найближчим часом та відповідне питання про прийняття комунальної установи та усієї власності включено в порядок денний.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.