Нова Каховка
C

» » Навчальному закладу на Херсонщині повернуто майже 50 га землі

Навчальному закладу на Херсонщині повернуто майже 50 га землі

Навчальному закладу на Херсонщині повернуто майже 50 га земліУ зв’язку із добровільним виконанням вимог Бериславської місцевої прокуратури ухвалою господарського суду Херсонської області закрито провадження у справі за позовом прокуратури в інтересах держави про визнання недійсним договору про спільну діяльність щодо використання земельної ділянки площею майже 50 га вартістю 2,7 млн грн та повернення її навчальному закладу.

 

Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.


Підставою звернення прокурора до суду з позовом стало те, що навчальний заклад уклав вказаний договір із виробничим кооперативом у порушення вимог законодавства, який фактично приховує договір суборенди землі. Таким чином сторони уникли передбаченої законом процедури для отримання земельної ділянки в оренду.


Завдяки втручанню прокуратури сторонами укладено угоду про припинення дії договору та складено акт прийому-передачі земельної ділянки.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.