Нова Каховка
C

» » Зеленський ввів санкції проти соратника Медведчука і трьох телеканалів

Зеленський ввів санкції проти соратника Медведчука і трьох телеканалів

Зеленський ввів санкції проти соратника Медведчука і трьох телеканалівПрезидент України Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій щодо народного депутата Тараса Козака, а також восьми компаній. Обмеження вводять терміном на 5 років.

 

Про це йдеться на сайті президента.

 

Санкції накладені на низку телеканалів, якими володіє Тарас Козак. Зокрема, санкції введені проти компаній "ТВ Вибір", "Телерадіокомпанія "112-ТВ", "Лідер ТВ", "Партнер ТВ", "Новини 24 години", "Нові комунікації ". Вони мовлять під брендами "112 Україна", NewsOne та ZIK.

 

Серед іншого в указі Зеленського позначено анулювання їх ліцензій.

 

Санкції також передбачають:

 

- блокування активів;

 

- обмеження торговельних операцій;

 

- обмеження, транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України;

 

- запобігання виведенню капіталів за межі України;

 

- зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань;

 

- повну або часткову заборону вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції згідно з законом;

 

- припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави;

 

- заборону передання технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності;

 

Нагадаємо, Національна рада з питань телерадіомовлення оголосила позапланову перевірку телеканалу "NewsOne" через ознаки розпалювання ворожнечі. Перевірка проходитиме у період з 8 по 19 лютого.

 

Також у грудні Нацрада висловила попередження телеканалу "Наш" через трансляцію прес-конференції російського президента Володимира Путіна.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.