Нова Каховка
C

» » Каховська прокуратура вимагає повернути територіальній громаді землю зі ставком

Каховська прокуратура вимагає повернути територіальній громаді землю зі ставком

Каховська прокуратура вимагає повернути територіальній громаді землю зі ставкомУхвалою господарського суду Херсонської області відкрито провадження у справі за позовом Каховської місцевої прокуратури до фізичної особи про визнання недійсним договору оренди землі, скасування запису про державну реєстрацію іншого речового права та повернення земельної ділянки площею 7,69 га вартістю понад 4,5 млн грн Чорнянській сільській раді (Таврійська ОТГ).

 

Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

 

Прокуратурою з’ясовано, що громадянин отримав у користування земельну ділянку з водним об’єктом місцевого значення – ставком, всупереч вимогам чинного законодавства, без проведення відповідних торгів та погодження договору оренди з боку центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері водного господарства.

 

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура звернулась до суду з вимогою розірвання договірних відносин та повернення землі в розпорядження територіальної громади.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.