Нова Каховка
C

» » Стали відомі дати заявки футбольних клубів Херсонщини на весняну частину змагань

Стали відомі дати заявки футбольних клубів Херсонщини на весняну частину змагань

Стали відомі дати заявки футбольних клубів Херсонщини на весняну частину змаганьАдміністрація Професіональної футбольної ліги оприлюднила графік заявки клубів першої та другої ліг, повідомляє пресслужба ПФЛ.

 

Графік реєстрації футболістів та заявки команд клубів ПФЛ на весняну частину змагань сезону 2020/21 передбачає початок реєстрації гравців 15 лютого в першій лізі та 16 лютого в другій лізі. Першими в заявковий процес вступлять аутсайдери першої ліги, завершуватимуть заявку лідери другої ліги.

 

Отже, для команд Херсонщини визначені такі дати: 15 лютого футболістів заявлятиме херсонський «Кристал», 23 лютого — новокаховська «Енергія», 26 лютого – «Таврія Сімфрополь».

Стали відомі дати заявки футбольних клубів Херсонщини на весняну частину змагань 

Заявковий період — це період, визначений  УАФ для заявки футболістів. Перший проходив від літа до початку жовтня, другий встановлено в межах від кінця січня до початку березня (починаючи з клубів Favbet Ліги й до клубів другої ліги).


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.