Нова Каховка
C

» » Каховська прокуратура вимагає повернути навчальному закладу землю площею понад 250 га

Каховська прокуратура вимагає повернути навчальному закладу землю площею понад 250 га

Каховська прокуратура вимагає повернути навчальному закладу землю площею понад 250 гаЗа позовами Каховської місцевої прокуратури судом відкрито провадження у справах щодо визнання недійсними трьох договорів про співпрацю з організації виробничої практики, обробітку землі та вирощування сільськогосподарської продукції та повернення понад 250 га землі вартістю 13,5 млн грн навчальному закладу.

 

Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.


Встановлено, що в березні 2019 року між фізичною особою – підприємцем і професійним ліцеєм укладено три ідентичні договори в порушення вимог чинного законодавства, які приховують під собою факт передачі оренди землі, що перебуває в постійному користуванні ліцею.


Прокуратурою з’ясовано, що під виглядом організації місць для проведення виробничої практики учнів, ознайомлення їх з інтенсивними технологіями вирощування та збирання сільськогосподарських культур, а також залучення до роботи на новій сільгосптехніці, земля використовувалась у комерційних цілях. У навчальному закладі не розроблено та не погоджено відповідні плани навчально-виробничої практики, а стажування не відбувалось.


Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати недійсними укладені правочини, повернути сільгоспземлю навчальному закладу для використання її виключно в інтересах дітей.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.