Нова Каховка
C

» » Держслужбовці можуть працювати до 70 років – Зеленський підписав закон

Держслужбовці можуть працювати до 70 років – Зеленський підписав закон

Держслужбовці можуть працювати до 70 років – Зеленський підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав зміни в закон про державну службу, згідно з якими знімається вікове обмеження в 65 років для роботи на держслужбі. Про це повідомляє пресслужба ОП.

 

Тепер держслужбовець може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за власною згодою. Його можуть прийняти на службу на один рік із правом щорічного повторного призначення без конкурсу. Після досягнення чиновником 70-річного віку продовження терміну його служби стає неможливим.

 

Термін перебування на службі в органах місцевого самоврядування також може бути продовжено. Відповідні рішення можуть приймати місцеві ради, але не більше ніж до досягнення держслужбовцем 70-річного віку.

 

Також, згідно з підписаним законом, на період дії карантину призупинено дію положень законів у частині проведення конкурсів на посади держслужби.

 

У новостворених органах держвлади, що були утворені протягом дії карантину, відбір на посади держслужби у встановленому Кабміном порядку не проводиться. Призначення на посади держслужби в таких органах здійснюється за результатами конкурсу відповідно до положень закону про держслужбу.

 

  • 16 грудня 2020 року Верховна Рада підтримала законопроєкт про підвищення граничного віку для роботи на державній службі.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.