Нова Каховка
C

» » Розробили прилад, який рахує витрати води вдома у будь-яку годину

Розробили прилад, який рахує витрати води вдома у будь-яку годину

Розробили прилад, який рахує витрати води вдома у будь-яку годину

Каліфорнійський стартап Nudge Systems виготовив девайс Pleco для підрахунку витрат води у домашньому господарстві, який складається із чотирьох частин: датчика, корпусу акумулятора, дисплея та додатка для IOS і Android.

 

Про це повідомляє New Atlas, передає Укрінформ.

 

 

Девайс працює так: користувач під’єднує датчик до лічильника води у домі за допомогою ремінця. Цей сенсор передає дані в корпус акумулятора, який транслює дані на дисплей. Пристрій використовує домашню мережу Wi-Fi для передачі даних у хмару та аналізу, а програма на смартфоні відображає результати їх обробки.

Розробили прилад, який рахує витрати води вдома у будь-яку годину

Даніела Камарго з Nudge Systems повідомила, що система працює завдяки обробці сигналів магнітного зчеплення та циферблатного механізму в системі водопостачання більшості лічильників США.

 

Алгоритми, які запатентувала компанія, обробляють сигнали, що надходять із точки, звідки постачається вода, і перетворюють їх на дані про використання рідини під час прийняття душу, змиву, використання крана. Пристрій аналізує закономірності потоку води, зокрема, швидкість і тривалість дій користувачів.

Розробили прилад, який рахує витрати води вдома у будь-яку годину

Видання зазначає, що система також здатна виявляти витоки у водопроводі й попереджати про це користувачів. Додатково Pleco надає дані про загальне споживання води за день, тиждень та місяць, а також рівні використання води у різні пори дня.

 

Вартість Smart Water Pleco у США становить 249 доларів. Також девайс потребує передплати за обробку даних у розмірі 5 доларів.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.