Нова Каховка
C

» » У Японії створили систему ідентифікації за кровоносними судинами. Її можна використовувати для безконтактної оплати

У Японії створили систему ідентифікації за кровоносними судинами. Її можна використовувати для безконтактної оплати

У Японії створили систему ідентифікації за кровоносними судинами. Її можна використовувати для безконтактної оплати

Японські компанії розробили метод ідентифікації людини за зображенням кровоносних судин. Його хочуть використовувати для здійснення безконтактних платежів та реєстрації в готелях.

 

Про це повідомляє японський телерадіомовник NHK.

 

Компанія Normee розробила систему, яка дає змогу розпізнати людину за лініями та формою її кровоносних судин. Для такої ідентифікації достатньо звичайного фото, зробленого на смартфон.

 

Схожий винахід презентувала інша японська компанія — Hitachi. Її розробка дає змогу ідентифікувати людину за кровоносними судинами на пальцях. Однак для цього смартфону недостатньо — необхідний спеціальний пристрій.

 

Розробка Hitachi дозволяє пов'язати інформацію про кровоносні судини людини з даними її кредитної картки. Таким чином можна робити покупки без смартфона або гаманця. У компанії повідомили, що цю технологію також можна використовувати для реєстрації мешканців у готелях.

 

У виданні зазначають, що сфальсифікувати кровоносні судини значно складніше, ніж відбитки пальців, адже судини розташовуються всередині організму.

 

Раніше ми розповідали, як американські науковці розробили метод ідентифікації користувачів за мозковою активністю.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.