Нова Каховка
C

» » У Великолепетиському районі школяр знущався над однокласником з особливими освітніми потребами

У Великолепетиському районі школяр знущався над однокласником з особливими освітніми потребами

У Великолепетиському районі школяр знущався над однокласником з особливими освітніми потребами

Черговий факт булінгу виявили в одній зі шкіл Великолепетиського району. Про психологічне знущання 13-річного учня над 12-річним однокласником в поліцію повідомила соціальний педагог. Ювенальний поліцейський перевірив інформацію, поспілкувався з учнями та педагогами. Факт булінгу підтвердився, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

 

Як з’ясувалося,  школяр систематично знущався над однокласником з особливими освітніми потребами, який не міг дати відсіч кривднику. Жорстоке поводження відобразилося у приниженні особистості школяра, штовханні, ображанні нецензурною лайкою. Родина цього хлопця на обліку не перебуває. Сам учень характеризується негативно, агресивно поводиться не лише у межах школи.

 

З кривдником та його батьками поліцейський провів профілактичні бесіди. На батьків хлопця складені адмінпротоколи за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» КУпАП та ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

- З початку року ми склали 21 протокол щодо булінгу у навчальних закладах і питанню протидії цьому явищу приділяємо особливу увагу. Реагуємо на всі повідомлення щодо конфліктів у школах і ретельно їх перевіряємо. Аби захистити дітей, ми постійно проводимо просвітницьку кампанію для школярів, батьків та педагогів, - повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.