Нова Каховка
C

» » Кримська влада вирішила щотижня публікувати дані про залишки води у водосховищах

Кримська влада вирішила щотижня публікувати дані про залишки води у водосховищах

Кримська влада вирішила щотижня публікувати дані про залишки води у водосховищах

Сімферопольське водосховище

 

Підконтрольний Росії глава Криму Сергій Аксенов доручив щотижня публікувати дані про залишки запасів води у водосховищах півострова, щоб «люди могли вибудувати плани на життя».

 

«З урахуванням системної проблеми, пов'язаної з водопостачанням, усім муніципалітетам – скласти світлофорний графік, що показує, як від рівня води у водосховищах ухвалюється рішення про запровадження того чи іншого графіка (подачі води – КР)... Раз на тиждень публікувати дані про залишки води у водосховищах, щоб люди могли самі вибудувати плани на своє життя», – сказав Аксенов 7 грудня на нараді з проблем водопостачання в Криму.

 

У найближчі 7-10 днів у Криму не очікується снігопадів або інших опадів, повідомив напередодні провідний спеціаліст російського центру погоди «ФОБОС» Євген Тишковець.

 

Завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди метеорологічного Науково-дослідного інституту Національної академії наук України Вазіра Мартазінова в ефірі Радіо Крим.Реалії сказала, що найближчі пів року в Криму будуть посушливі. За словами синоптика, сам характер опадів не дозволить наповнити водосховища півострова, як раніше.

 

Минулого тижня також повідомлялося, що в листопаді був незначний приплив води у водосховища Криму.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.