Нова Каховка
C

» » Степові пожежі на Херсонщині видно навіть з космосу

Степові пожежі на Херсонщині видно навіть з космосу

Степові пожежі на Херсонщині видно навіть з космосу

Учасники обговорення проекту організації територій заповідника Асканія-Нова

 

Пожежі у степах Херсонщини, які допікають найбільше через випалювання стерні, набувають таких масштабів, що їх стало видно навіть з космосу.

 

Проректор Державної екологічної академії неперервної освіти та управління (Київ) Ігор Іваненко під час свого онлайн-виступу на громадських слуханнях у селищі Асканія-Нова був абсолютно відвертим: «Результати космічного моніторингу показують, що пожежі на ділянках сільськогосподарського призначення просто-таки взяли заповідник Асканія-Нова у вогняне кільце».

Степові пожежі на Херсонщині видно навіть з космосу

Онлайн-виступ проректора Державної екологічної академії Ігора Іваненко на громадських слуханнях

 

У проекті організації територій заповідника Асканія-Нова на 2021-2030 роки, що його обговорювали на згаданих громадських слуханнях, передбачили цілу низку заходів з пожежно-технічної безпеки.

 

Ці зусилля, звичайно, потребуватимуть часу та грошей. Та «ставки на кону» справді дуже високі: територію заповідника варто зберігати за будь-яку ціну, бо вона є залишком реліктових степів прадавнього світу, які починаються ще з Казахстану. В Україні цей природний об’єкт має найвищий рівень збереження, визнав Ігор Іваненко. Ми просто не маємо права його втратити – тим більше, що заповідник знаходиться під охороною низки міжнародних конвенцій та ЮНЕСКО.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.