Нова Каховка
C

» » Музейні заклади у Новій Каховці хочуть оптимізувати

Музейні заклади у Новій Каховці хочуть оптимізувати

Музейні заклади у Новій Каховці хочуть оптимізувати

Музейних працівників Нової Каховки попередили про зміну істотних умов праці з 2021 року. Вони пов’язані зі створенням нової мережі музейних установ об’єднаної територіальної громади. Це стосується музею історії міста, картинної галереї ім. А. Гавдзинського та літературно-меморіального музею Анатолія Бахути.

 

У деяких із цих закладів попередження про зміни умов праці пов’язують з ймовірним об’єднанням музейних установ міста. За словами працівників, така ідея вже обговорюється, хоча жодні відповідні документи ще не оприлюднювали. Також вони впевнені, що з нового року можуть залишитись без роботи.

 

Проте начальниця відділу культури і туризму Новокаховської міськради Наталія Зарудна таку інформацію спростовує.

 

— Намірів об’єднувати музеї і галерею в один заклад у нас нема. За останній час ми лише об’єднали дитячу і юнацьку бібліотеки, які давно функціонують фактично в одному приміщенні. Але всі ставки після об’єднання ми там зберегли, — розповіла вона.

 

За словами Наталії Зарудної, відділ культури і туризму, справді, попередив про зміну істотних умов праці з 2021 року, включаючи ймовірне звільнення.

 

— Проте звільняти нікого ми не плануємо. А це рішення необхідне для приведення у відповідність нашої мережі, — пояснила вона. — Справа в тому, що з відокремленням від Новокаховської міськради Таврійської ОТГ ми повинні передати цій громаді розташовані там 2 бібліотеки, філію нашої школи мистецтв і будинок культури. Водночас ми повинні завершити включення до нашої мережі закладів Козацького та Веселого. Приміром, у Козацькому є музей, приміщення якого нам уже передали. Але нам довелося самостійно робити там інвентаризацію, тепер потрібно оформити земельну ділянку. Також там не було жодного працівника, якого хочемо вводити до штату. Плануємо зробити в цьому музеї ремонт, щоб уже навесні він зміг повноцінно запрацювати.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.