Нова Каховка
C

» » Канадські екоактивісти зібрали $1,7 млн ​​на придбання острова, щоб врятувати його від забудови

Канадські екоактивісти зібрали $1,7 млн ​​на придбання острова, щоб врятувати його від забудови

Канадські екоактивісти зібрали $1,7 млн ​​на придбання острова, щоб врятувати його від забудови

Острів Західний Балленас, розташований у морі Селіш у канадській провінції Британська Колумбія

 

Канадський фонд захисту дикої природи BC Parks зібрав 1,7 млн ​​доларів на придбання острова Західний Балленас, на якому ростуть багато рідкісних видів рослин. Цим його хочуть врятувати від забудови.

 

Про це розповів генеральний директор фонду Енді Дей у коментарі CNN.

 

Острів, площею 100 акрів (0,4 квадратного кілометра), розташований у морі Селіш у канадській провінції Британська Колумбія. Гендиректор фонду зазначив, що острів вже умовно «зонували» на кілька ділянок під забудову будинків.

 

BC Parks хоче перетворити острів на громадський парк, «чию екосистему захищали б фахівці, а люди могли б насолоджуватися приголомшливими пейзажами».

 

Екоактивісти зібрали необхідну для придбання острова суму завдяки регулярним пожертвам від небайдужих. Крім того, місцеві студенти заради цього влаштовували продаж випічки, а школярі рубали та продавали дрова.

 

Більше про острів

 

На острові Західний Балленас росте рідкісний вид жовтцю, а також занесений до Червоної книги вид дуба. У водах там мешкають косатки, гніздяться морські птахи, а взимку берега острова стають будинком для каліфорнійських і північних морських левів.

 

До слова, у 2019-му фонд BC Parks зібрав понад $3 млн на придбання землі в районі бухти Принцеси Луїзи в Британській Колумбії. З цієї зони створили парк.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.