Нова Каховка
C

» » Надходження до міського бюджету Нової Каховки за рік зросли на 42 млн гривень

Надходження до міського бюджету Нової Каховки за рік зросли на 42 млн гривень

Надходження до міського бюджету Нової Каховки за рік зросли на 42 млн гривеньМіський бюджет Нової Каховки за десять місяців поточного року отримав 378 млн гривень податків і зборів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 42 млн гривень або майже на 13%, повідомляє Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.


Основні надходження забезпечують платежі податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку. Протягом січня-жовтня до місцевої скарбниці надійшло 248 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Ця сума перевищує відповідний показник 2019 року на 37 млн гривень.


Новокаховські платники перерахували 44 млн гривень єдиного податку з приростом майже на 4 млн гривень.


Третє місце у показниках надходжень посідає плата за землю. Землевласники та землекористувачі сплатили понад 38 млн гривень.


Також місцевий бюджет міста поповнився майже на 5 млн гривень за рахунок податку на нерухоме майно. За ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевого бюджету надійшло 2,2 млн гривень. За рахунок податку на прибуток місцева казна отримала 4 млн гривень, надходження інших податків та зборів становлять майже 37 млн гривень.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.