Нова Каховка
C

» » Андрій Дяченко поїздку до Херсона вважає пріоритетнішею за сесію міської ради

Андрій Дяченко поїздку до Херсона вважає пріоритетнішею за сесію міської ради

 

Вчора, 30 червня каховський міський голова Андрій Дяченко в черговий раз лишився осторонь проблем рідного міста, не з'явившись на пленарне засідання сесії міської ради. Це вже не перший випадок, коли мер ігнорує сесії, засідання депутатських комісії, ряд важливих міських заходів.

Так, займаючись студіюванням в Польщі, міський голова пропустив такі значимі події, як святкування Дня молоді, День Конституції (що вже можна говорити про його участь в організації та контролі міських заходів?). Не зрозуміло й чому за дорученням міського голови нагородження молодіжних активістів здійснювала депутат від БПП, радник мера Анна Садова, а не секретар Каховської міської ради Лілія Дроздік?

В свою чергу, 28 червня відбулось святкування 20-ї річниці з Дня прийняття Конституції України на Кам`янській Січі, де були присутні делегації з усіх міст та районів області. Міський голова завітав на козацьке святкування лише на декілька хвилин, та навіть не підійшов до каховської делегації. Хоча, мабуть, слід було б висловити подяку тим, хто під час його відсутності в місті зробив можливою таку цікаву й змістовну поїздку для каховчан.

Пленарне засідання червневої сесії Каховської міської ради також розпочалось без міського голови. Цього разу депутатський корпус не зміг приховати свого обурення .

«У депутатів назбиралося чимало запитань до А. Дяченко, які він вже протягом декількох сесій не вирішує, ігнорую проблеми каховчан. Тому сьогодні депутати міської ради збирались предметно запитати за всю цю бездіяльність і порушення з мера. Знаючи про те, що настрій у депутатів був дуже принциповий і довелося б давати конкретні відповіді, А.Дяченко просто вирішив не піти на сесію, виїхавши в Херсон на чергове«навчання». То він у Польщі вчитися, то в Києві, тепер в Херсоні. А де ефект від його «студентства»?», - повідомив на своїй сторінці в мережі facebook депутат Херсонської обласної ради Павло Філіпчук.

Свою відсутність на сесії міської ради Андрій Дяченко пояснив так: «Сьогодні мене не було в Каховці - поїхав до Херсона на засідання регіональної платформи Асоціації міст України. Вважаю, що моя поїздка була пріоритетнішою за сесію. Вирішувалися питання стратегічного розвитку області, одне з них - скільки грошей з держбюджету зможе отримати Каховка».

Цікаво, що в номері 26 від 30.06.2016 року газети «Каховська Зоря» розміщена публікація народного депутата України Сергія Хланя «Дайте проект – гроші я знайду», в якій нардеп чітко пояснює про можливість отримання коштів з державного бюджету, але для реалізації цільових програм.

Тож, якою було мета поїздки мера на засідання, якщо за весь період його роботи ним не запропоновано жодної цільової програми для її фінансування коштом державного бюджету? Чому міський голова надав перевагу мовчазній присутності на засіданні, а не участі у вирішені конкретних нагальних справ в місті?

Навчання, зустрічі, стратегії, безперечно, - необхідні, але тоді, коли їх результатом є конкретній дії на благо громади. А поки що каховчани не бачать позитивних результатів від його постійних відряджень. Виникає логічне питання: за що отримує заробітну плату каховський міський голова, який майже не буває на робочому місці?


 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.