Нова Каховка
C

» » В Україні можуть відмовитися від переведення годинників

В Україні можуть відмовитися від переведення годинників

В Україні можуть відмовитися від переведення годинників

В Україні можуть відмовитися від переведення годинників. До Верховної ради внесли відповідний законопроект №4201.

 

Про це повідомив перший заступник глави ВР Руслан Стефанчук на своїй сторінці у Facebook.

 

"Сьогодні зареєстрував законопроект "Про обчислення часу в Україні", яким передбачається встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу та відмову від подальшого сезонного переведення стрілок годинників", - вказано у повідомленні.

 

Стефанчук звертає увагу на доведеність негативного впливу щорічного переходу на літній час і повернення на поясний на здоров’я людей.

 

"Доведено... погіршується самопочуття, знижується працездатність, спостерігається значне загострення хронічних хвороб. Прийняття закону забезпечуватиме стабільний природній цикл життєдіяльності людини, сприятиме покращенню стану здоров’я і підвищенню працездатності населення", - написав перший віце-спікер Ради.

 

За його словами, документ також спрямований на протидію агресії з боку Росії.

 

"Як відомо, на тимчасово окупованих територіях України протиправно встановлений час держави-агресора... Закріплення на всій території України єдиного київського часу дасть змогу зміцнити наші безпекові позиції та сприятиме деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій", - переконаний Стефанчук.

 

Крім цього, за словами замглави ВР, проект сприятиме євроінтеграційним прагненням України. 

 

"Адже 84% відсотків жителів країн ЄС віддали голоси за скасування переходу на літній та зимовий час, що було підтримано Європейським парламентом", - додав замглави Ради.

 

Нагадаємо, дія літнього часу в Україні скасовується 25 жовтня 2020 року о 4 годині за київським часом. У цей день годинникова стрілка переводиться на 1 годину назад.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.