Нова Каховка
C

» » Комітет Ради не підтримав збільшення переказів без ідентифікації до 25 тисяч грн

Комітет Ради не підтримав збільшення переказів без ідентифікації до 25 тисяч грн

Комітет Ради не підтримав збільшення переказів без ідентифікації до 25 тисяч грн

У понеділок, 28 вересня, комітет Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики відмовився підтримати законопроект №3686 про збільшення максимальної суми грошового переказу без ідентифікації. Суму пропонують збільшити з 5 тисяч до 25 тисяч гривень.

 

Відповідне рішення прийнято на засіданні комітету.

 

Так, законопроект підтримали дев'ять членів комітету, стільки ж утрималися і ще один проголосував "проти".

 

Також в ході засідання перший заступник міністра фінансів Денис Улютин повідомив, що закон про фінмоніторинг, який передбачає максимальну суму платежу без ідентифікації на рівні 5 тисяч гривень, ухвалювався в рамках зобов'язань України при отриманні макрофінансової допомоги.

 

Нагадаємо, у Верховній раді відповідний законопроект №3686 зареєстрували в червні.

 

Як повідомляло РБК-Україна, 28 квітня набрали чинності зміни до закону "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення".

 

Тепер анонімно не можна відправляти понад 5 тисяч гривень без відкриття рахунку, поповнювати рахунки інших людей, поповнювати рахунки в платіжних терміналах на цю суму і платити за отримані товари або послуги.

 

Також повідомлялося, що цей закон змінив систему ідентифікації клієнтів банків і небанківських фінустанов, однак в НБУ відзначали, що він не торкнеться більшості платежів.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.