Нова Каховка
C

» » Херсонська ОДА та представництво НАТО в Україні поглиблять співпрацю щодо реалізації гуманітарних проєктів

Херсонська ОДА та представництво НАТО в Україні поглиблять співпрацю щодо реалізації гуманітарних проєктів

Херсонська ОДА та представництво НАТО в Україні поглиблять співпрацю щодо реалізації гуманітарних проєктів

Представництво НАТО в Україні та Херсонська ОДА поглиблять співпрацю щодо реалізації гуманітарних проєктів.

 

Про це у четвер у Херсонській ОДА під час брифінгу, присвяченому темі налагодження співпраці з НАТО, євроатлантичній інтеграції держави, а також результатам проведення військових навчань на Херсонщині, заявив голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, передає кореспондент Укрінформу.  

 

"Сьогодні з паном Гусєвим (головою Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим – ред.) ми обговорювали можливості для подальшої співпраці, для збільшення заходів, які ми можемо спільно робити. Так, наприклад, ми обговорювали можливість проведення додаткових заходів по підвищенню обізнаності громадян щодо НАТО та Євроатлантичної інтеграції, а також важливості співпраці між Україною та НАТО", - сказав Вінніков.

 

Він додав, що на Херсонщині вже реалізують програми, спрямовані на допомогу військовослужбовцям, які переходять з військової кар’єри на цивільну, а також для журналістів.

 

У свою чергу Гусєв розповів, що під час двосторонньої зустрічі він та Александер Вінніков обговорили поглиблення співпраці Херсонської області і Північноатлантичного альянсу в реалізації різного роду гуманітарних проєктів, освітніх та інформаційних.

 

Гусєв також запросив голову Представництва НАТО в Україні знову відвідати Херсонщину, можливо, за кілька місяців - разом з новим керівником відділу інформації та документації НАТО для того, щоб спланувати спільні проєкти між Херсонською ОДА та представництвом НАТО в Україні.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.