Нова Каховка
C

» » У Раді пропонують удосконалити регулювання дистанційної та надомної праці

У Раді пропонують удосконалити регулювання дистанційної та надомної праці

У Раді пропонують удосконалити регулювання дистанційної та надомної праці

У Верховній Раді пропонують удосконалити правове регулювання дистанційної та надомної праці.

 

Як передає кореспондент УНІАН, в парламенті зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи» (реєстраційний номер 4051).

 

Його розгляд Ініціювали понад 30 народних депутатів, серед яких, зокрема голова комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, голова комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко (обоє - з фракції «Слуга народу»).

 

В пояснювальній записці до законопроекту сказано, що за даними соціологічних досліджень під час пандемії COVID-19 понад 35% працівників перейшли на роботу з дому. Також зазначається, що дедалі більше провідних компаній світу, серед яких такі технологічні гіганти як Google, Microsoft, Apple, Samsung та інші, розглядають дистанційну роботу як найбільш перспективний варіант розвитку трудових відносин в умовах пандемії COVID-19 та інших можливих загроз для життя та здоров’я своїх працівників.

 

Наголошується на необхідності сучасного врегулювання правових аспектів застосування дистанційної та надомної роботи в Україні. Зазначається, що підзаконні нормативно-правові акти, що регулюють порядок надомної роботи ще з часів СРСР, «є надто застарілими та не відповідають сучасним викликам на ринку праці».

 

«В умовах стрімкої діджиталізації економіки відсутність норм права, які б надавали змогу роботодавцям та працівникам застосовувати можливості сучасних засобів комунікацій, ставлять під сумнів подальший динамічний розвиток трудових відносин та створюють загрозу життю та здоров’ю українських працівників, як наприклад у випадку з поширенням COVID-19», - йдеться в записці.

 

Законопроектом передбачається запровадити два самостійні види (форми) роботи - дистанційної та надомної. Також пропонується внести змін до Кодексу законів про працю щодо обов’язковості укладення письмово трудового договору про дистанційну або надомну роботу.

 

Зокрема, роботодавець при укладенні трудового договору про дистанційну або надомну роботу матиме право отримувати відомості про місце проживання або інше місце за вибором, де буде виконуватись трудова функція (з метою належного оформлення працівника на дистанційну роботу).

 

При цьому передбачено забезпечити можливості ознайомлення працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку, колективним договором, локальними нормативними актами роботодавця, повідомленнями та іншими документами, з якими працівник має бути ознайомлений у письмовій формі, шляхом обміну електронними документам.

 

Також йдеться про забезпечення можливості працівника поєднувати дистанційну роботу з виконанням роботи в звичайному режимі на робочих місцях у приміщеннях чи на території роботодавця.

 

Дистанційна робота в Україні:

 

  • Питання про можливість працювати дистанційно постало, коли в Україні було введено жорсткий карантин через пандемію коронавірусу.

 

  • В країні, а також у столиці був зупинений транспорт та метро, тому люди не мали змоги добратися на роботу.

 

  • Багато офісів і підприємств перевели своїх працівників на віддалену або надомну роботу.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.