Нова Каховка
C

» » Про врожайність в Бериславському районі говорити рано

Про врожайність в Бериславському районі говорити рано

В Бериславському районі засіяли трохи більше 26,5 тисяч гектар озимої пшениці. Для збирання врожаю всі господарства району мають біля 150 зернозбиральних комбайнів. Їх кількості вистачить, аби своєчасно провести жнива на свій посівній площі, а також зібрати озимий та ярий ячмінь. Що характерно, площа, яка відводиться аграріями Бериславського району під посів жита, з року в рік зменшується і складає всього 75 гектарів.

Однак зібрати врожай, як кажуть фермери, це половина роботи, його ще потрібно перевезти та зберегти. От тут і починаються проблеми. Забезпеченість власною вантажною технікою та зерновозами становить 70%. За словами начальника управління агропромислового розвитку РДА Володимира Покрищенка, необхідно залучити ще додаткові 87 великовантажних машин, аби провести жнивну кампанію з мінімальними втратами.

Власних зернотоків у господарств бракує, інколи декілька зерновиробників використовують спільні місця для валового тимчасового зберігання зерна. Але все частіше працюють за технологією «поле-елеватор», втрачаючи на ціні.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.